+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 11 έως 20 από 27

Nήμα: αυγα και κουνελια

Το κακο πνευμα του Μανιτου Το avatar του χρήστη indiana jones
    Περιοχή
    ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από plavos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σου Χρηστάρα!!!
    Γεια σου Γιανναρα την Βαγγελιο και τα ματια σου να την προσεχεις.
    ΕΙΜΑΙ ΟΡΑΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕΡΡΑΙΟΣ

indiana jones

Περιοχή
    ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από VAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγραψε ο κτηνοτροφος νε μα που σημαινει .....δεν εχει ή δεν εχω. κι εγω του απαντησα εαν δεν εχεις θα σε βοηθησουμε.
    Δασκαλε το δουλευεις καλα το Βουλγαρικο,εχει πλακα να ερχεσε κατα τα εδω,για βενζινα λεω μην παει το μυαλο σου αλλου.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

indiana jones

Περιοχή
    ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ

Προεπιλογή

εγραψε ο κτηνοτροφος νε μα που σημαινει .....δεν εχει ή δεν εχω. κι εγω του απαντησα εαν δεν εχεις θα σε βοηθησουμε.
    Α και κατι αλλο στο χωριο μου λενε

ακο ιμα,ιμα,ακο νεμα,νεμα

Αν εχεις,εχεις,αν δεν εχεις ,δεν εχεις.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

indiana jones

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από indiana jones Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δασκαλε το δουλευεις καλα το Βουλγαρικο,εχει πλακα να ερχεσε κατα τα εδω,για βενζινα λεω μην παει το μυαλο σου αλλου.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    μπορει να εχεις διαβασει οτι εχω κανει σαν δασκαλος στο εξωτερικο. για να παω εκει εχω κατι πιστοποιητικα για να διδασκω τα ελληνικα σαν δευτερη γλωσσα. επομενο ειναι να κατεχουμε κατι λιγα απο διαφορες γλωσσες. βουλγαρια εχω παει μονο μερα και ανυπαντρος.

Προεπιλογή βουλγαρια

μπορει να εχεις διαβασει οτι εχω κανει σαν δασκαλος στο εξωτερικο. για να παω εκει εχω κατι πιστοποιητικα για να διδασκω τα ελληνικα σαν δευτερη γλωσσα. επομενο ειναι να κατεχουμε κατι λιγα απο διαφορες γλωσσες. βουλγαρια εχω παει μονο μερα και ανυπαντρος.
    ειναι εκπληκτικη χωρα με χαλαρους ανθρωπους και λιγοτερη απατη.για να ακριβολογουμε,περισσοτερο απατεωνες απο μας δεν υπαρχουν.ακουστε παρακαλω το creco maskara του μηλιωκα.

Προεπιλογή

παντως κτηνοτροφε εσυ πρεπει να εισαι καλος στα χαρτια. εννοω οτι εχει να κανει με υπουργειο γεωργιας.

πισωωωωωω και σας εφαγα Το avatar του χρήστη goldmaniac
    Καταχωρήσεις Ιστολογίου
    4

Προεπιλογή

προσπαθω να συνδεσω το θεμα με τον μηλιωκα,αλλα δεν τα καταφερα,μηπως κτηνοτροφε πρεπη να μας το εξηγησεις?

Προεπιλογή μεσα στο μαυρο μας το χαλι

ενας απλος παραληλισμος 2 γειτωνικων λαων σε μια τραγικη για μας στιγμη.καποτε τους θεωρουσαμε υπαναπτικτους,παρακατιανους.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από κτηνοτροφος Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενας απλος παραληλισμος 2 γειτωνικων λαων σε μια τραγικη για μας στιγμη.καποτε τους θεωρουσαμε υπαναπτικτους,παρακατιανους.
    γιατι φιλε μου?δεν ειναι?με ελληνικες επενδυσεις δεν κανουν τον μαγκα?μονο για φτηνους οδοντιατρους ειναι ,,αντε και για κανενα κρεας καπνιστο απο εταιρειες χωρις υγειονομικους ελεγχους.και μην πεις κανενα οχι γιατι εχω καμμια εικοσαρια επιχειριματιες σε ολοκληρη τη βουλγαρια και το ξερουνε το εργο του ταισματος σ αυτον τον αθωο και απονηρευτο λαο που αναφερεις σαν καλυτερο απο μας.

Προεπιλογή

οταν τα ειχαμε και πηγαιναμε ηταν ολοι και ολες οπα οπα. μολις σταματησαμε εμεις ειναι τελειως γκαβοι. και αν εμεις ειμαστε σε τραγικη στιγμη φαντασου εκει τι γινεται τωρα.

+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές