+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 1 έως 10 από 72

Nήμα: ΠΥΡΗΝΙΚΟς ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΑς

taxma1981
    Guest

Προεπιλογή ΠΥΡΗΝΙΚΟς ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΑς

το τελευταιο θεμα απο μενα,προκειτε για μια κατασκευη που μπορει να ανιχνευσει με ακριβεια ΧΡΥΣΟ,ΧΑΛΚΟ,ΑΣΗΜΙ,ΚΕΝΟ,ΣΚΑΜΕΝΟ ΧΩΜΑ ΜΠΑΖΩΜΑ,ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ,ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑς ΠΑΛΑΙΟΥ ΣΤΟΧΟΥ,ΝΕΡΟ,ΚΕΝΟ,ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη goldmaniac : 02-09-2013 στις 17:44

Προεπιλογή

τη μιτσουμπισι και ******* εσυ τα γ.......ς ολα εφτιαξες οχι μυθο
    γεια σου ρε Ακη χαιρομαι μονο και μονο που σε βλεπω και το πολεμας.

taxma1981
    Guest

Προεπιλογή

να σε καλα φιλε για τα καλα σου λογια,το συγκεκριμενο μηχανημα το σχεδιασε ενα καλο φιλαρακι κ εγω το εφτιαξα...συγχαρητηρια στο παλικαρι προκειτε για ενα ραβδοσκοπικο απεχτο

Προεπιλογή

Να εδειχνε και τους καμενους εγκεφαλους .Να ξερουμε με ποιους συνεργαζομαστε θα ηταν το τελειο εργαλειο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από taxma1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το τελευταιο θεμα απο μενα,προκειτε για μια κατασκευη που μπορει να ανιχνευσει με ακριβεια ΧΡΥΣΟ,ΧΑΛΚΟ,ΑΣΗΜΙ,ΚΕΝΟ,ΣΚΑΜΕΝΟ ΧΩΜΑ ΜΠΑΖΩΜΑ,ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ,ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑς ΠΑΛΑΙΟΥ ΣΤΟΧΟΥ,ΝΕΡΟ,ΚΕΝΟ,ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ

Άρα πάει και στα πετρώματα, αν δεν πάει τα ψιλομηρίζει και τα τσιμπάει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη goldmaniac : 02-09-2013 στις 17:44

Προεπιλογή

δεν μας δειχνεις και το εσωτερικο ,να εχουμε μια ιδεα που θα παει το 500αρικο?

ΤΙΜΗ 500 ΕΥΡΩ[/QUOTE]

Προεπιλογή

Ωραίο εργαλείο Ταχμα...Μπράβο...Άντε καλές δοκιμές και καλές επιτυχίες στην έρευνα...

taxma1981
    Guest

Προεπιλογή

η τιμη δεν ισχυει εκανα πλακα,δεν ειμαι λαμογιο κ δεν πουλαω ........οσο για το ραβδοσκοπικο κανει αυτα που λεει κ το σχεδιασε αλλος...αυτα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από taxma1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    η τιμη δεν ισχυει εκανα πλακα,δεν ειμαι λαμογιο κ δεν πουλαω ........οσο για το ραβδοσκοπικο κανει αυτα που λεει κ το σχεδιασε αλλος...αυτα
    Άιντε Ταχμα, πάρε το εργαλείο, έλα Ελλάδα και ξεσήκωσε όλες τις δουλειές να τελειώνουμε...Άντε γιατί εμείς εδώ με τα βεργίδια που φτιάχνουμε δεν πρόκειται να κάνουμε τίποτα..χα...χα.. Ελπίζω να υπάρχει κάποια θεωρία πίσω από την κατασκευή που έκανες και να μην είναι καμιά βέργα ό,τι βγει σαν αυτές που φτιάχνω εγώ....

+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές