+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 21 έως 30 από 36

Nήμα: ερωτηση προς ραβδοσκοπους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από akis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το ειχε και παρθηκαν ...που το ξερουν οι εμπειροι ραβδοκοποι ,αρχισε να μου την δινει.....

Και που ακριβως βασιζεται αυτο?

Το να μιλαμε για χωροχρονικο συνεχες που το εχουν πει και ο Αινταιν και αλλοι το καταλαβαινω....αλλα με τον τροπο που ψαχνουν ολοι οσοι εχω δει ...το αποκλειω...BIG μπαρουφες.....
    Βασιζετε στην εξασκηση που εχουν κανει εκει βασιζετε κ πουθενα αλλου, ασχετως της δυνατης ενεργειας που διαθετουν, οπως οταν εχεις ενα καλο μηχανημα δεν σημαινη πως εγινες κ μαστορας αν δεν εχεις εξασκηθη πολυ καλα, θα τρεχεις τζαμπα κ θα χανεις συνεχως δουλειες κ θα φευγεις σαν χαζος, κ καποιος αλλος με ενα φτηνιαρικο μηχανακι θα κανει καλυτερη δουλεια
    Η ΑΦΘΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΑΘΛΟ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟΛΜΗΣ

Προεπιλογή

Τι εξασκηση κανουν ακριβως ....εκτος απο το τσαπινγκ που ειναι απαραιτητο για να μαθαινουμε κιολας????
    Η πραγματικότητα είναι μιά ψευδαίσθηση, που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος ......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από akis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι γινεται οταν εχει μεγαλη ποσοτητα χαλκου μεσα.....συμφωνω απολυτα....

Αν εχει ασημι και λιγοτερο χαλκο...ειναι προς το μαυρο...με λιγη πρασινη πατινα......
    Ορε πιδι μ τι ''Γενετε κ στο χωριο δε φενετε'' Κατα τα αλλα ειμαστε μονο χρυσοθηρες.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panais Εμφάνιση μηνυμάτων
    τασο, ετσι ακριβως γινεται στο χωμα χυμα.
    η φωτο πρεπει να ειναι πριν και μετα το καθαρισμα
    Ωρε πανα'ι' κ συ ρε πιδι μ, ταχαμ ταχαμ αλλα βλεπω το κατεχεις το αθλημα. χαχαχαχαχα....!!!!

πισωωωωωω και σας εφαγα Το avatar του χρήστη goldmaniac
    Καταχωρήσεις Ιστολογίου
    4

Προεπιλογή

το εβαλα σαν παραδειγμα για τα παρμενα
    αυτην την οξειδωση αφηνουν στο χωμα και τα βλεπετε σαν παρμενα
    τα οποια εξαφανιζονται μετα απο μια καλη βροχη
    δεν συμβαινη ομως οταν ειναι σε κιβωτιο αναλοιωτο
    οποιος πει οτι ειναι παρμενα και ηταν σε κιβωτιο τοτε θελη να τον βαραμε με ματσολα μπας και στρωση

Senior Member Το avatar του χρήστη ΒΕΝΖΙΝΑΣ
    Περιοχή
    Με φατσα το βουνο

Προεπιλογή

ετυχε να γνωρισω καποιον πριν 10 χρονια περιπου ο οποιος μπορουσε να σου βρει αν υπαρχει κατι στο χαρτι , του εκανες το σχεδιο του χωραφιου,εκκλησιας, πως ειναι στο περιπου με τα δεντρα τις βρυσες και οτι αλλο υπηρχε και αυτος μετα με το δεξι του χερι επιανε ενα χρυσο σταυρο που φορουσε και με το αριστερο κρατουσε κατι σαν εκρεμες ,το περνουσε σιγα σιγα πανω απ το χαρτι και σου ελεγε αν υπηρχε κατι, μου ειχε κανει εντυπωση τοτε οτι μου ειχε βρει ενα σημειο στο οποιο ελεγε οτι υπηρχαν και ηταν μαλιστα και '' αδιαβαστα '' οπως ελεγε ,μου βρηκε ενα ρυακι που περνουσε εκει διπλα χωρις να του αναφερω κατι εγω ουτε στιο σχεδιο ουτε προφορικα , αυτος ειχε ακουστει οτι ειχε βγαλει δουλειες και καποια στιγμη εκανε και την δικη του επιχειρηση με υπαλληλους ,αυτοκινητα κτλ κτλ......τοτε που μου βρηκε το σημειο δεν ειχα καποιο μηχανημα ,αυτος ομως ειχε μηχανημα μαζι με καποιον αλλον και μου προτεινε να παμε οι τρεις μας αλλα δεν δεχτηκα γιατι τον εναν τον ηξερα ελαχιστα και τον αλλον καθολου ,με τον καιρο οποτε παιρναγε απο το μαγαζι μου ελεγε '' ποτε θα παμε και ποτε θα παμε'' αλλα εγω εβρισκα δικαιολογιες ,ελεγα νυχτα με 2 αγνωστους να βρουμε και τιποτα λυρες να βαλουνε εμενα μεσα στο λακο μετα και ετσι περασαν τα χρονια ,τωρα που εχω ενα μηχανημα περιμενω και το αποστατικο του maniac κατι μπορει να γινει !
    Ο ΜΑΝΙΚΟΥΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ fataoul petrol !!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

<< Ωρε πανα'ι' κ συ ρε πιδι μ, ταχαμ ταχαμ αλλα βλεπω το κατεχεις το αθλημα. χαχαχαχαχα....!!!! >>

χα χα χα...... κατι γινεται μητσο.
    παντως παρη απ οτι λεγανε οι παλιοτεροι, μια σωληνα με τρυπες καρφωμα στο εδαφος για "εξαερωση", και μετα ξαναβαζανε τις βεργες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ioylios999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ορε πιδι μ τι ''Γενετε κ στο χωριο δε φενετε'' Κατα τα αλλα ειμαστε μονο χρυσοθηρες.
    Φιλε ....δεν χρειαζεται για να ξερεις κατι να πρεπει να ασχολεισαι και με αυτα που υπονοεις.

Ετσι και αλλιως εχω δει....και απο αυτα που ψαχνουμε καποια κομματια με ελαφρος πρασινη πατινα ....τα επανω ...επανω....αλλα με λιγο τριψιμο εκανε φτερα.....και τα νομισματα εκαναν φτερα και δεν ξαναειδα απο τοτε....
    Η πραγματικότητα είναι μιά ψευδαίσθηση, που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος ......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από illuminati7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλε μου φιλε θα μου επιτρεψεις να διαφωνισω λιγο μαζι σου.το ειπα και πριν ενας καλος φυσικος μπορει να δει οσα δεν μπορειτε να φανταστειτε.παρμενα 12 χρον.΄΄πιαστηκαν΄΄πριν 3 μερες.οποιος εχει απορια η αμφισβητηση,εχω πει και παλι μια συναντηση-προσκληση-προκληση;των απανταχου ραβδοσκοπων,φυσικων η μη.
    φιλε προσγειωσου. γιατι απο ολα αυτα που λες, αν και οταν γινει καποια συναντηση δεν θα ξερεις που να πεταξεις. θεωρεια και βεργες!!!!!
    δεν πειναμε δεν διψαμε σκαβουμε και δεν μιλαμε. γενικα σκασμος.....

giannhs
    Guest

Προεπιλογή

prosklisi ne..... ala autoi pou prokaloun theloun na deiksoun pws ta kseroun olla...mega lathos.... epeidh o xrisos einai teleios adranei metalo mono enas stous 100.000 ravdoskopous tha to entopish..giati to exei xarisma apo ton theo. sugoura oi gnwseis voeithoun para polu,ala ravdoskopoi me to xarisma einai poloi ligoi.. ke arketoi apo autous isws den to gnwreizoun...

+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές