+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 1 έως 10 από 76

Nήμα: Magic PD :αναλαμβανω κατασκευη

Προεπιλογή Magic PD :αναλαμβανω κατασκευη

epistimonasb@hotmail.com

χερετω φιλους,μελοι και επισκεπτες του forum και τους ευχομαι ολους καλο χειμωνα χερετω ιδιαιτερα φιλους και μελοι που με στιριξανε οικονομικα για να μπορεσω να συνεχεισω την ερευνα

πιστευω να εδωσα αρκετο χρονο (4 μηνες) και σε αλλους κατασκευαστες το αφεντικο με τα kit

τον επιστιμονα Α

και πολλους αλλους ποθ δεν ειχαν το θαρρος να μας δεξουνε την εργασια τους ακομα πιστευω να ειναι πολλοι αυτοι

ο ανταγωνισμος φερνει τη εξελιξη της επιστιμης

πιεστευω σε 2-3 μηνες θα ειμαι ετοιμος για μια καινουρια κατασκευη κατι μεταξυ miniorou kai magic που θα πεζει ολες της ωρες και παντως καιρου

σας ευχομαι καλη υπομονη

οσο για την ομαδα του επιστιμονα Β που αναρωτιουντε καπιοι εχω να τους πω οτι εμινα μονος

ο epistimonas G ατος που του χρωσταμε πολλα μετα απο 2 στουκαρσματα απο τον 2ο οροφο τον αφισα ελευθερο στο χωριο μου να βρει το τερρυ του

πιστευω μονος μου και χωρις την παρεα του να συνεχισω την ερευνα και να μην κοψω περα στα βουνα

σασ χερετω ολους epistimonas B

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από epistimonasb Εμφάνιση μηνυμάτων
    epistimonasb@hotmail.com

χερετω φιλους,μελοι και επισκεπτες του forum και τους ευχομαι ολους καλο χειμωνα χερετω ιδιαιτερα φιλους και μελοι που με στιριξανε οικονομικα για να μπορεσω να συνεχεισω την ερευνα

πιστευω να εδωσα αρκετο χρονο (4 μηνες) και σε αλλους κατασκευαστες το αφεντικο με τα kit

τον επιστιμονα Α

και πολλους αλλους ποθ δεν ειχαν το θαρρος να μας δεξουνε την εργασια τους ακομα πιστευω να ειναι πολλοι αυτοι

πιεστευω σε 2-3 μηνες θα ειμαι ετοιμος για μια καινουρια κατασκευη κατι μεταξυ miniorou kai magic που θα πεζει ολες της ωρες και παντως καιρου

σας ευχομαι καλη υπομονη

οσο για την ομαδα του επιστιμονα Β που αναρωτιουντε καπιοι εχω να τους πω οτι εμινα μονος

ο epistimonas G ατος που του χρωσταμε πολλα μετα απο 2 στουκαρσματα απο τον 2ο οροφο τον αφισα ελευθερο στο χωριο μου να βρει το τερρυ του

πιστευω μονος μου και χωρις την παρεα του να συνεχισω την ερευνα και να μην κοψω περα στα βουνα

Καλο χειμωνα και σε σενα φιλε καλο κουραγιο και καλες κατασκευες.

Λίγο κάτω από το μεγάλο αυλάκι, εκεί αριστερά Το avatar του χρήστη Apogonos
    Περιοχή
    Κορινθία

Προεπιλογή

Για να καταλάβω γιατί μπερδεύτηκα,

είσαι αυτός που πούλαγε το μαγικό από τα γιαννενα ο επιστήμονας μπε?

Αυτός που δεν μπορούσε να κοιμηθεί άμα δεν του έριχνε φουριμικό βρίσημο ο τυρέμπορας?

Αυτός που ειρωνευόταν το φόρουμ? (Πάρη κακός έσβησες τα γραφομενά του ήταν για να φορτώνουν οι παλιοί και να μην την πατάνε οι νέοι)

Θαρρώ ότι ξέμεινες από μπικικίνια και λες δεν βρίσκω και άλλα θύματα!!!! (μαλάκες υπάρχουν ακόμα !!!!!!!

Δοκιμές έχεις κάνει ή θα τις κάνουν οι μαλάκες που θα αγοράσουν? (γεία σου Hunder!!!! http://www.psaxtiria.net/forum/showthread.php?t=4178)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apogonos : 10-09-2011 στις 17:17
    το εμαιλ μου για φίλους takis_apogonos@yahoo.gr

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apogonos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να καταλάβω γιατί μπερδεύτηκα,

είσαι αυτός που πούλαγε το μαγικό από τα γιαννενα ο επιστήμονας μπε?

Αυτός που δεν μπορούσε να κοιμηθεί άμα δεν του έριχνε φουριμικό βρίσημο ο τυρέμπορας?

Αυτός που ειρωνευόταν το φόρουμ? (Πάρη κακός έσβησες τα γραφομενά του ήταν για να φορτώνουν οι παλιοί και να μην την πατάνε οι νέοι)

Θαρρώ ότι ξέμεινες από μπικικίνια και λες δεν βρίσκω και άλλα θύματα!!!! (μαλάκες υπάρχουν ακόμα !!!!!!!

Δοκιμές έχεις κάνει ή θα τις κάνουν οι μαλάκες που θα αγοράσουν? (γεία σου Hunder!!!! http://www.psaxtiria.net/forum/showthread.php?t=4178)
    πωπω φορτσα ασε ρε να πεσει και τιποτα χαμω χαχαχαχα

ι μητσους ου τυρεμπορας
    Περιοχή
    λαμια

Προεπιλογή ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από epistimonasb Εμφάνιση μηνυμάτων
    epistimonasb@hotmail.com

τον επιστιμονα Α

σας ευχομαι καλη υπομονη

Βρε καλωστον βρε καλωστον ( τραγουδιστα )

Βρε καλως τον Βασιλακη!!!

Π θελει κι αλλο παραδακι!!!

Ωστε εχουμε εξελιξεις????

Παντως απο εισαγωγη σε παραδεχομαι

Απο εξαγωγη δεν ξερω ακομα

ΑΝΑΜΕΝΩ

Κανε γρηγορα γιατι σκουριασα

Senior Member Το avatar του χρήστη ΒΕΝΖΙΝΑΣ
    Περιοχή
    Με φατσα το βουνο

Προεπιλογή

επιστημονα next month ειναι η συγκεντρωση στη λαμια ελα εκει να κανεις την επιδειξη σου σε ολους μας μονο που θα εχει πολυ κοσμο δεν πιστευω να σε πειραζει ετσι κι αλλιως μια χαρα παιδια ειμαστε ολοι εδω μεσα.......δεν εχεις να βοβηθεις τιποτα..........η ταν η επιτας the choise is yours !!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΒΕΝΖΙΝΑΣ : 10-09-2011 στις 19:19
    Ο ΜΑΝΙΚΟΥΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ fataoul petrol !!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

οοοχχχχχχχχχχχ

δεν πηστεβω φιλε ναχεις κανενα

μπιτονι μαζει σου ?????

Λίγο κάτω από το μεγάλο αυλάκι, εκεί αριστερά Το avatar του χρήστη Apogonos
    Περιοχή
    Κορινθία

Προεπιλογή

ναι μου έχουν υποσχεθεί ένα μπετόνι πετρελαιο ο βενζινάς και ένα σακί λίπασμα ο εξάσφαιρος θα τα ενώσω και θα βάλω φουρνέλο και βλέπω το βουνό του τυρέμπορα μετά παραθαλάσιο!!!!
    το εμαιλ μου για φίλους takis_apogonos@yahoo.gr

πισωωωωωω και σας εφαγα Το avatar του χρήστη goldmaniac
    Καταχωρήσεις Ιστολογίου
    4

Προεπιλογή

βρε καλως το Β αρχιλαμογιο της σιωπης
    4 μηνες χωρις την παρουσια σου μας ελειψες,πολλοι εδω μεσα παθαν στερητικο συνδρομο της παρουσιας σου
    βλεπω οτι μετα τις καλοκαιρινες σου διακοπες ερχεσαι ανανεωμενος,με νεα σχεδια,κατι αναμεσα PD-mineoro-argus-crypton obmd-1
    ευχομαι καλες πωλησεις,και αν κολλησεις πουθενα,να σου κανω δωρο ενα καπελακι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apogonos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι μου έχουν υποσχεθεί ένα μπετόνι πετρελαιο ο βενζινάς και ένα σακί λίπασμα ο εξάσφαιρος θα τα ενώσω και θα βάλω φουρνέλο και βλέπω το βουνό του τυρέμπορα μετά παραθαλάσιο!!!!
    ναι ναι αυτο το ( παραθαλασιο )

θα το χρειαστη ο μητσος που τουχει γυριση τωρα το ματι ετσει ολο και καπιων θα στηλη

διακοπες . ηδωμεν .

+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές