+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 21 έως 27 από 27

Nήμα: μην χανομαστε στα τουνελ. υπρχη το Μηχανημα ΜΠΟΛΕΚ

Προεπιλογή

Μην χανομαστε στον τουνελ αφου υπαρχη και το μηχανημα του μπολεκ που κατασκευαζεται απο τον λολεκ με την ανοχη του μπαρπα στρουμφ.

πισωωωωωω και σας εφαγα Το avatar του χρήστη goldmaniac
    Καταχωρήσεις Ιστολογίου
    4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από charismatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην χανομαστε στον τουνελ αφου υπαρχη και το μηχανημα του μπολεκ που κατασκευαζεται απο τον λολεκ με την ανοχη του μπαρπα στρουμφ.
    χαρισματικε αυτο σε ενοχλησε?,εδω πουλανε πηρουνια με κορδονι οτι ειναι το εκρεμες του μουσολινι

πισωωωωωω και σας εφαγα Το avatar του χρήστη goldmaniac
    Καταχωρήσεις Ιστολογίου
    4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tunnel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ goldmaniac, προ λίγων ημερών κάποια άτομα έπεσαν να με φάνε κυριολεκτικά, στηριζόμενοι σε υποθέσεις κατά το δοκούν, μάλιστα δε, χρησιμοποιούσαν και εκφράσεις τις οποίες χωρίς την υποτιθέμενη ανωνυμία του φόρουμ θα σκέφτονταν πολύ να τις ξεστομίσουν. Ενεργώντας πολύ ορθά έσπευσες να διαγράψεις τα σχετικά κείμενα τουλάχιστον στο θέμα της περιγραφής της βέργας, πράγμα που σε τιμάει και είναι σύμφωνα με τον κανονισμό του φόρουμ.
    Στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, έλαβα ένα μήνυμα με email, που με έστειλε ένα μέλος του φόρουμ, το οποίο έψαχνε να βρει μηχανουργείο για να κατασκευάσει την βέργα, σύμφωνα με τις οδηγίες που δόθηκαν δημόσια στο φόρουμ. Το email αυτό δεν το έχω σβήσει και αν το χρειασθείς για νομικούς και μόνο λόγους είναι στη διάθεση σου. Μάλιστα σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία όπως και τα fax, θεωρείται δημόσιο έγγραφο.

Μεταξύ άλλων στο email υπήρχε το παρακάτω κείμενο,
    "Σε ενα μηχανουργειο στην θεσσαλονικη (Μηχανουργείο -τάδε αναφέρει το λογότυπο- ) αφου ειδε τα αρχεια με περνει τηλ και μου λειει οτι εχει εναν φιλο που κανει τετοιες κατασκευες και εχει κανει παρομοιες με περισσοτερες τρυπες. και στην συνεχεια μου λεει οτι ο φιλος του ειναι σε ενα φορουμ ........και ποιος λετε να ηταν ? ο bolek. Μου εδωσε το τηλ ο μηχανουργος του bolek και απο περιεργεια πηρα να δω τι θα μου πει. Μιλισαμε και μου λεει οτι καλο ειναι να την κανουμε την βεργα απο φωσφορουχο μπρουτζο γιατι ετσι του ειπε ο Παρης.Οτι πρεπει να κανουμε περισσοτερες τρυπες και τα σχετικα, ………."

Όπως διαπίστωσες τον διασυρμό σου τον κάνει συστηματικά ο bolek και δεν μπορείς να μας βάζεις στο ίδιο καζάνι, ούτε προσωπικά έχω προστριβές με τον bolek, απλά προειδοποίησα τα μέλη πως η βέργα που κατασκευάζει στο μηχανουργείο δεν είναι αυτή που περιέγραψα στο φόρουμ, αλλά μια δική του έκδοση, την οποία ονομάζει βέργα του τουνελ. Από μένα τίποτε περισσότερο, όμως εσένα σε ενδιαφέρει για τα όσα διαδίδει, τουλάχιστον δεν νομίζω πως είσαι της γνώμης να χρησιμοποιηθεί υλικό για την κατασκευή μιας φυσικής ραβδοσκοπικής βέργας, επειδή είναι φινετσάτο και γυαλίζει σαν χρυσός.
    tunnel
    αν προσπαθητε να με βαλετε στο τρυπακι της παλαβομαρα σας μαλλον θα βρειτε τοιχο μαζι μου,πολλοι μιλουν μαζι σου,εχουν τα τηλεφωνα σου ρουφιανευουν οτι δεν συμφερη,αλλα να με στειλης μηνυμα προσωπικο δεν το εκανες,παρα εκρινες σκοπιμο να το βαλης δημοσια πρωτα,και στο θεμα του μπολεκ,ετσι για ξεκαρφωμα,αυτο αρχιζη και μου δημιουργη αρκετα ερωτηματικα
    δευτερον,ναι εγω ειπα τον μπολεκ να φτιαξη κατι διαφορετικο,το αν το επραξε η πουλησε δεν γνωριζω,οπως δεν γνωριζης και εσυ τι ειναι φωσφορουχος ορειχαλκος και ποια η διαφορα του απο μονοφασικο σε διφασικο και ειδικα στην ραβδοσκοπια,οπως πουθενα δεν αναφερης οτι η διαβρωση του καθαρου ορειχαλκου,αλλαζη την ηλεκτρικη αγωγιμοτητα και οτι οι καθετες τρυπες για να δουλεψουν ηλεκτρεγερτικα σαν δυναμο χρειαζονται να ειναι περισσοτερες και σε ακτινα εσω-εξω
    μην προσπαθητε λογω οτι γνωριζωμαστε με καποιους να το γυρισετε μπουμεραγκ κατα εμου
    και ο τιτλος θα αλλαξη απο τουνελ σε μπολεκ,και αν θα πουλα η δεν πουλα δεν με ενδιαφερη καθολου,αυτος τουλαχιστον το κανη φανερα,ψαξε αυτους που την πουλανε κρυφα και στο 8πλασιο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από goldmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν προσπαθητε να με βαλετε στο τρυπακι της παλαβομαρα σας μαλλον θα βρειτε τοιχο μαζι μου,πολλοι μιλουν μαζι σου,εχουν τα τηλεφωνα σου ρουφιανευουν οτι δεν συμφερη,αλλα να με στειλης μηνυμα προσωπικο δεν το εκανες,παρα εκρινες σκοπιμο να το βαλης δημοσια πρωτα,και στο θεμα του μπολεκ,ετσι για ξεκαρφωμα,αυτο αρχιζη και μου δημιουργη αρκετα ερωτηματικα
    δευτερον,ναι εγω ειπα τον μπολεκ να φτιαξη κατι διαφορετικο,το αν το επραξε η πουλησε δεν γνωριζω,οπως δεν γνωριζης και εσυ τι ειναι φωσφορουχος ορειχαλκος και ποια η διαφορα του απο μονοφασικο σε διφασικο και ειδικα στην ραβδοσκοπια,οπως πουθενα δεν αναφερης οτι η διαβρωση του καθαρου ορειχαλκου,αλλαζη την ηλεκτρικη αγωγιμοτητα και οτι οι καθετες τρυπες για να δουλεψουν ηλεκτρεγερτικα σαν δυναμο χρειαζονται να ειναι περισσοτερες και σε ακτινα εσω-εξω
    μην προσπαθητε λογω οτι γνωριζωμαστε με καποιους να το γυρισετε μπουμεραγκ κατα εμου
    και ο τιτλος θα αλλαξη απο τουνελ σε μπολεκ,και αν θα πουλα η δεν πουλα δεν με ενδιαφερη καθολου,αυτος τουλαχιστον το κανη φανερα,ψαξε αυτους που την πουλανε κρυφα και στο 8πλασιο
    Αγαπητέ goldmaniac,
    Εάν μου αποδίδεις τον χαρακτηρισμό της παλαβομάρας, σου τον επιστρέφω πληρώνοντας με το ίδιο νόμισμα, καλοπροαίρετα πάντα όπως φαντάζομαι έπραξες και εσύ. Η αντίδραση σου περιέχει αντιφάσεις και αν διαβάσεις ακόμη μια φορά το κείμενο μου, θα διαπιστώσεις πως προσωπικά δεν σε έθιξα καθόλου, απεναντίας μάλιστα. Όσο δε για τους κατασκευαστές και εδώ κάνεις λάθος, αφού δεν κατάλαβες γιατί αντέδρασα με την βέργα που πλασάρει ο bolek.
    Για να καταλαβαίνουμε τι λέμε, χωρίς διαστρεβλώσεις.
    tunnel

taxma1981
    Guest

Προεπιλογή

τι γινετε εδω περα ρε χαμος.....

Προεπιλογή

καλά είναι,αν συγκρίνω από άλλους που περνάνε τα χίλια euro,δεν πρόκειται για εμενα τις παιδικές αρρώστιες τις έχω περάσει.άλλωστε βέργες που αν τους βάλεις μέσα μια λύρα θα μας βρούν πολλές λύρες!!!! έχει μονο ο harry potterpotter.jpg

Προεπιλογή

Στους στραβούς κυβερνά ο … μονόφθαλμος!

+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές