+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 1 έως 10 από 56

Nήμα: Απλα γυρναει

Προεπιλογή Απλα γυρναει

Γι΄αυτους που θελουν να πειραματιστουν στη ραβδοσκοπια.Απλα και με 0,80 λεπτα του ευρω εξοδα.

Πηρα μια βεργα μπρουντζοκολισης 2,5mm παχος και 1μετρο μηκος, εβαλα στη χουφτα μια χρυση αλυσιδα, επιασα με το ιδιο χερι και τη βεργα και αρχισα να περιστρεφομε αριστεροστροφα μεσα στο δωματιο.

Με το που επιασε στοχο τα κοσμηματα της γυναικας μου αρχισε να κανει κυκλους σαν ανεμομυλος, μολις συνεχισα την περιστοφη σταματησε.

Μετα την εδωσα στο Ρωσακι.Τα ιδια αποτελεσμα αλλα με πιο μεγαλητερη ενταση.Ο μικρος εχει πιο πολυ ενεργια απο μενα φαινεται.

Αλλα δεν μπορεσα να αντισταθω σε μια πιο ομορφη κατασκευη και εκανα θαλαμο μαρτηρα και θαλαμο κενου.

Εκτως απο αυτα εστριψα και τη βεργα και την εκανα σαν ελατηριο με αποτελεσμα και γινει μικροτερη και πιο βολικη στο πιασημο.

Μετα την πηγα στο κολιτο μου.Τεστ σε βοθρους και σε λυρες.Τα αποτελεσματα ηταν φανταστικα.

Δοκιμαστετην θα εκπλαγητε!
    Συνημμένο αρχείο 4531

Senior Member Το avatar του χρήστη giannii27
    Περιοχή
    θεσσαλονικη

Προεπιλογή

καλη κατασκευη. ελπιζω να βρεις αυτα που ψαχνεις.

Προεπιλογή

ωραια την εχεις φτιαξει.

δεν εκπληζομαι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΡΩΣΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι΄αυτους που θελουν να πειραματιστουν στη ραβδοσκοπια.Απλα και με 0,80 λεπτα του ευρω εξοδα.

Πηρα μια βεργα μπρουντζοκολισης 2,5mm παχος και 1μετρο μηκος, εβαλα στη χουφτα μια χρυση αλυσιδα, επιασα με το ιδιο χερι και τη βεργα και αρχισα να περιστρεφομε αριστεροστροφα μεσα στο δωματιο.

Με το που επιασε στοχο τα κοσμηματα της γυναικας μου αρχισε να κανει κυκλους σαν ανεμομυλος, μολις συνεχισα την περιστοφη σταματησε.

Μετα την εδωσα στο Ρωσακι.Τα ιδια αποτελεσμα αλλα με πιο μεγαλητερη ενταση.Ο μικρος εχει πιο πολυ ενεργια απο μενα φαινεται.

Αλλα δεν μπορεσα να αντισταθω σε μια πιο ομορφη κατασκευη και εκανα θαλαμο μαρτηρα και θαλαμο κενου.

Εκτως απο αυτα εστριψα και τη βεργα και την εκανα σαν ελατηριο με αποτελεσμα και γινει μικροτερη και πιο βολικη στο πιασημο.

Μετα την πηγα στο κολιτο μου.Τεστ σε βοθρους και σε λυρες.Τα αποτελεσματα ηταν φανταστικα.

Δοκιμαστετην θα εκπλαγητε!
    Συνημμένο αρχείο 4531
    Στους βόθρους τι νομίζεις οτι χτυπουσε ,το νερό η το κενό ?

Προεπιλογή

Οι βοθροι ειναι κενοι εδω και 20 χρονια δεν λειτουργουν ολα τα σπιτια της περιοχης εχουν συνδεθει στο δικτυο.

Προεπιλογή

Μακαρι φιλε μου με ολη μου την καρδια να έκανες την τελεια κατασκευή. Δείχνει ωραία εξάλλου . κάτι παρόμοιο σαν και αυτό μου ειχε κοστίσει το 1989 μαλλιοκέφαλα επειδή εντυπωσιάστηκα σε μια δουλειά από την λειτουργεία του και την αλλη μέρα πηγα στη Βενιζέλου (Οσοι ξερουν, ξέρουν) να το πάρω κΑΙ ΓΙΑ ΜΈΝΑ.

Προεπιλογή

Φιλε Ρωσε την εκανες Γ την βεργα η απλα την αφησες σε ολο το μηκος και την κραταγες οριζοντια απο την ακρρη της??

Προεπιλογή

Οριζοντια σε ολο το μηκος 1 μετρο.
    Σε μενα οτι και να κανω θελουν μεγαλο μηκος.
    Στον πιτσιρικα μου δουλευουν και σε 60 ποντους μηκος.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giannii27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη κατασκευη. ελπιζω να βρεις αυτα που ψαχνεις.
    Γιαννη δεν ψαχνω τιποτα συγκεκριμενο.Εχω ατελιωτες ελευθερες ωρες και πειραματιζομαι.
    Αν δεν εχω κατι στα χερια μου να παιδευωμαι τρελενομαι.

Προεπιλογή

Aντε και τρια βιντεακια λιγο ανορθοδοξα αλλα κατι φαινεται.

+ Απάντηση στο νήμα
Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές